BËRI VIDEON SEKSI NË VASKË/ Të gjithë komentuesit kanë një merak për Morenën (VIDEO) – AlpeGossip
BËRI VIDEON SEKSI NË VASKË/ Të gjithë komentuesit kanë një merak për Morenën (VIDEO)

BËRI VIDEON SEKSI NË VASKË/ Të gjithë komentuesit kanë një merak për Morenën (VIDEO)

Gjithmonë ka provokuar me veprimet apo pozat e saj, por Morena Tarakut nuk i intereson nëse kritikohet nga të tjerët.

Këngëtarja dhe modelja publikoi mbrëmjen e së dielës një video seksi në “Instagram”.

Ajo shfaqej pa reçipeta, me të brendshme dhe një xhaketë lëkure e shtrirë në vaskën bosh.

Ndërsa shumë mund ta kishin mendjen te fiziku i saj, disa nga ndjekësit kishin një merak të përbashkët: “Pse nuk kishte ujë në vaskë?”.

 

Lidhur me këtë fakt ndjekësit bënë disa komente qesharake, pavarësisht se kuptuan qëllimin e videos.