“E PAFYTYRË, GJYNAH QË JE FEMËR”/ Degradon sherri mes Adës dhe Alvisës në “Për’puthen Prime” – AlpeGossip
“E PAFYTYRË, GJYNAH QË JE FEMËR”/ Degradon sherri mes Adës dhe Alvisës në “Për’puthen Prime”

“E PAFYTYRË, GJYNAH QË JE FEMËR”/ Degradon sherri mes Adës dhe Alvisës në “Për’puthen Prime”

Ada dhe Alvisa janë përfshirë sot në një debat të ashpër në “Përputhen Prime”, ku nuk munguan ofendimet dhe tonet e larta. Ada akuzon Alvisën se po mashtron dhe se sipas saj ajo po e kopjon.

Ada: Ti futesh në çdo vend, sulmon në çdo vend, bën zgjedhjet e mia, zgjodha unë Edin, e zgjodhe dhe ti, vazhdova me Brunon unë, vazhdove dhe ti, ti vajzë e dashur nuk bëhesh dot si unë. Ti gjynah që je femër, ti mashtron, ti je e pafytyrë

Alvisa: Bora nuk e toleroj se po më ofendon 5 herë rresht

Ada: Aman bëj çik viktimën, futi dy lot

Alvisa: Unë qaj me lot real, ti me lot të shtirur. Sa herë është përmend familja ti je viktimizuar

Ada: Qepe moj mos e diskuto më familjen

Alvisa: Qepe ti moj

Ada: Kaq po të them moj

Alvisa: S’dua ta qep

Ada: Moj boll

Alvisa: Në ca emisioni jemi ne që kjo më thotë mua qepe.