BËN DEKLARATËN E FORTË/ Sheila: Semi ka pëlqim për Donaldin – AlpeGossip
BËN DEKLARATËN E FORTË/ Sheila: Semi ka pëlqim për Donaldin

BËN DEKLARATËN E FORTË/ Sheila: Semi ka pëlqim për Donaldin

Afrimiteti i Semit me Donaldin është diskutuar tepër, si mes banorëve të “Big Brother”, ashtu dhe në publik.

Së fundmi, Sheila ka aluduar se ekziston mundësia që Semi të këtë një pëlqim të fshehtë për Donaldin, ndërsa ky i fundit e sheh si shoqe apo si motër. Gjatë një bisede mes vajzash, Paloma, Fifi, Arjola dhe Monika e kanë mbështetur mendimin e saj.

Ato shprehen se Semi është shumë e afërt me Donaldin, por e distancuar nga pjesa tjetër e banorëve.