JAVA E MODËS NË MILANO/ “SHFAQJA E LOJËS”. Moschino prezanton koleksionin e vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË MILANO/ “SHFAQJA E LOJËS”. Moschino prezanton koleksionin e vjeshtës (FOTO)

JAVA E MODËS NË MILANO/ “SHFAQJA E LOJËS”. Moschino prezanton koleksionin e vjeshtës (FOTO)

Shfaqjet e Moschino të Jeremy Scott janë gjithmonë të larta në kamp dhe rrinë në një temë të qartë. Këtë sezon gjithçka ishte perfekte nga muzika,dritat pisa ku kalonin modelet deri tek koleksioni i ri ri.

Moschino nuk heqë dorë nga ngjyrat duket e bërë shfaqen të dukesh si “ylber”. Fustane klasike ,gurë të çmuar,aksesorë gold ishin detajet që përbënin çdo veshje.

Pjesë e kësaj shfaqje ishin modele të njohura si  Kaia Gerber, Jasmine Sanders dhe Bella Hadid.