KORONAVIRUSI/ Reperi shqiptar bën testin e Covid-19: U bëmë me fiksime (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Reperi shqiptar bën testin e Covid-19: U bëmë me fiksime (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Reperi shqiptar bën testin e Covid-19: U bëmë me fiksime (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Skerdi Ago i është nënshtruar testit të Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Fatmirësisht Skerdi ka rezultuar negativ ndaj testit të bërë dhe përgjigjen e ka ndarë me ndjekësit në Instastory.

“Shyqyr se u bëmë me fiksime”, ka shkruar ai krahas fotos. Mesa duket reperi e ka bërë testin sa për të hequr merakun.