AMI POZON NË GREQI/ Ermal Mamaqi merr të gjithë vëmendjen me këtë veprim (FOTO) – AlpeGossip
AMI POZON NË GREQI/ Ermal Mamaqi merr të gjithë vëmendjen me këtë veprim (FOTO)

AMI POZON NË GREQI/ Ermal Mamaqi merr të gjithë vëmendjen me këtë veprim (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Ami dhe Ermali ndodhen aktualisht në Greqi, nga ku po postojnë vazhdimisht foto e video nga ky udhëtim.

Teksa ndodheshin në qytetin e Pargas, Ami ka vendosur të bëjë disa foto, ulur pranë një kafeneje, e veshur me tuta sportive e duke u shfaqur në super formë.

Mirëpo Ermali ia ka marrë të gjithë vëmendjen duke ia prishur foton. Në fotot e postuara në Instagram, Ermali shfaqet i fshehur prapa murit teksa bën poza.

Në përshkrimin e këtyre fotove që kanë shkaktuar të qeshura tek fansat, Ermali tregon se kur ishte i vogël kishte shumë qejf të prishte fotot. Mesa duket disa gjëra nuk ndryshojnë.