”ËSHTË E DREJTA IME TI BËJ DHE NUK MË INTERESON FARE ÇFARË…”/ Kiara Tito flet për ndërhyrjet plastike – AlpeGossip
”ËSHTË E DREJTA IME TI BËJ DHE NUK MË INTERESON FARE ÇFARË…”/ Kiara Tito flet për ndërhyrjet plastike

”ËSHTË E DREJTA IME TI BËJ DHE NUK MË INTERESON FARE ÇFARË…”/ Kiara Tito flet për ndërhyrjet plastike

Kiara Tito është e ftuar sot në emisionin “Pop Culture”, në rubrikën “Një ditë me Dojnën”, në të cilën na zbuloi shumë nga jeta e saj dhe fakte që nuk i dinim për të.

Gjatë intervistës me Dojna Memën, Kiara u pyet për ndërhyrjen estetike që ajo ka bërë në fytyrë e që janë pikërisht buzët.

Kiara u shpreh se nuk i intereson ç’thonë njerëzit dhe se është e drejta e saj t’i bëjë.

“Pse i ke bërë buzët se duken jo origjinale”, u pyet Kiara ndërsa përgjigja e saj ishte: “Është e drejta ime t’i bëj dhe do t’i bëj sepse nuk më intereson fare çfarë thonë njerëzit”.