BORA QËLLON ME SHUPLAKA DONALDIN/ Publikohet video nga prapaskena – AlpeGossip
BORA QËLLON ME SHUPLAKA DONALDIN/ Publikohet video nga prapaskena

BORA QËLLON ME SHUPLAKA DONALDIN/ Publikohet video nga prapaskena

Bora Zemani do jetë e ftuar në sezonin e ri të “Më lër të flas”, ku do flasë për herë të parë për lidhjen e tyre.

Bora qëllon me shuplaka Donaldin, publikohet video nga prapaskena

Dikush nga publiku, ka xhiruar me telefon një prej skenave. Në të, Bora duket të ketë rezervuar për Donaldin jo një, por disa shpulla.

VIDEO

Gjatë intervistës që do transmetohet në 1 tetor, herë të parë Donaldi e Bora do të tregojnë historinë e njohjes së tyre dhe ribashkimin. “Më shumë ziheshim sesa loznim, më shumë ziheshim sesa flisnim. Një fjalë të mirë nuk ja thonim njëri-tjetrit”, tregon Donaldi.

Bora qëllon me shuplaka Donaldin, publikohet video nga prapaskena

Të pyetur nga Romeo sesi e rregulluan marrëdhënien Donaldi tregon se i shkroi ai i pari. Por më shumë na mbetet të zbulojmë më 1 tetor.