“Dukesha e re SHTATËZËNË!”/ Reagon babai që NUK I SHKOI NË DASMË: Jam shumë i … – AlpeGossip
“Dukesha e re SHTATËZËNË!”/ Reagon babai që NUK I SHKOI NË DASMË: Jam shumë i …

“Dukesha e re SHTATËZËNË!”/ Reagon babai që NUK I SHKOI NË DASMË: Jam shumë i …

Edhe pse marrëdhënia e tyre është pak e komplikuar, i ati i Meghan Markel, Thomas, është shumë i gëzuar pas lajmeve që janë publikuar një ditë më parë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Siç flitet, vajza e tij dhe Princi Harry mund të bëhen së shpejti prindër binjakësh.

Ditët para dasmës së Harry dhe Meghan Markle ishin plot drama edhe për shkak të lajmeve, pjesë e të cilave u bë edhe i ati i saj, Tomas.

Dhe për fat të keq, vazhduan edhe pas muajit të mjaltit. Siç kemi mësuar edhe më herët, Meghan u trishtua shumë kur mësoi se i ati, në një intervistë me Piers Morgan, edhe pse ishte një çështje jashtëzakonisht personale, tha se e bija “qau” kur mësoi se ai nuk do t’i vinte në ditën e saj të madhe. Por edhe fotot e paparacëve para dasmës, kanë sjellë jo pak probleme për Tomasin në familjen mbretërore.

Sidoqoftë, pasi dëgjoi lajmet se Meghan mund të jetë shtatzënë, Thomas nuk mund ta përmbante ekzaltimin.

I ati i Meghan ka thënë se nëse lajmi që çifti është në pritje të binjakëve është i vërtetë, për të është një lajm shumë i mirë dhe ai është shumë i gëzuar për ta“,- tha një burim i afërt me familjen e Markle për HollywoodLife.

Por ka edhe një keqardhje në këtë mes. Ai është pak i trishtuar, sepse, nëse ajo është shtatzënë, ai do të jetë edhe më larg së bijës dhe ndoshta ai do të jetë personi i fundit me të cilin ajo do ta ndajë këtë gjë. Më keq akoma. Ai ka frikë se mund të mos i takojë kurrë fëmijët e Meghan dhe Harry, nipërit e tij”, – vazhdon burimi.

Kur ata të bëhen me fëmijë, ai do të dëshironte të ishte një gjysh i pranishëm, sepse do t’i thyhej zemra nëse nuk do të ishte i pranishëm në familjen e tij”,- shton më tej burimi për HL.