Se lanë rehat/ Motra e Encës zbulon kompaninë PORNO për të cilën punon: Ku ka si…(FOTO) – AlpeGossip
Se lanë rehat/ Motra e Encës zbulon kompaninë PORNO për të cilën punon: Ku ka si…(FOTO)

Se lanë rehat/ Motra e Encës zbulon kompaninë PORNO për të cilën punon: Ku ka si…(FOTO)

Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston. Uindi është e njohur për pamjen e saj ekstravagante, madje ajo pyetet shpeh herë nga fansat lidhur me pornografinë dhe ajo nuk heziton t’u ktheje përgjigje ironike.

Ditën e djeshme Uindi ka vendosur t’u përgjigjet disa prej pyetjeve dhe ngacmimeve që i kanë bërë fansat. Njëri prej tyre, për të shuar kuriozitetin, e pyet nëse e është e vërtetë që e reja është bërë pjesë e një kompanie të madhe filmash me pullë të kuqe dhe përgjigja e saj ishte me shumë ironi.

“E mendova njëherë dhe Brazzers po pastaj thash Ku ka si PornHub?”