“KOPJE E TË ATIT”/ Ja sa është rritur djali i Tunës dhe Patrisit (FOTO) – AlpeGossip
“KOPJE E TË ATIT”/ Ja sa është rritur djali i Tunës dhe Patrisit (FOTO)

“KOPJE E TË ATIT”/ Ja sa është rritur djali i Tunës dhe Patrisit (FOTO)

Tiani është djali i vetëm i këngëtares, Altuna Sejdiu dhe i bateristit të njohur, Patris Berisha i cili është rritur dhe duket mjaft simpatik.

Ai mori vëmendje të madhe nga mediat rozë edhe para se të lindte, pasi të dy prindërit e tij gëzojnë famë të madhe.

Në foton  e publikuar nga Patrisi, Tiani  lirshëm mund të thuhet se është kopje e të atit.

Tuna dhe Patrisi u komentuan tejet shumë kohët e fundit pas deklaratave bombastike që u bënë nga Robert Berisha.

Sidoqoftë në intervistën e fundit dyshja dëshmuan dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.