HAP KËMBËT DHE FOTOGRAFON VETEN ME TË BRENDSHME/ Kim Kardashian i vë “flakën” rrjetit – AlpeGossip
HAP KËMBËT DHE FOTOGRAFON VETEN ME TË BRENDSHME/ Kim Kardashian i vë “flakën” rrjetit

HAP KËMBËT DHE FOTOGRAFON VETEN ME TË BRENDSHME/ Kim Kardashian i vë “flakën” rrjetit

Kim Kardashian është një nga femrat më e komentuara të showbizit.
Ajo njihet për format bombastike trupore, për të cilat edhe komentohet vazhdimisht.

Kim është aktive në rrjete sociale, ku vetëm në Instagram numëron 118 milionë ndjekës, e të cilët kohë pas kohe i “shpërblen” me imazhe të reja.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi, ku u fotografua veshur në të brendshme të markës “Channel”, në të cilat gati zbuloi pjesët intime.