PUBLIKOHET FOTO E PARË E LOREDANËS PAS ARRESTIMIT/ Loredana Zefi shfaqet në gjendjen që askush nuk e priste – AlpeGossip
PUBLIKOHET FOTO E PARË E LOREDANËS PAS ARRESTIMIT/ Loredana Zefi shfaqet në gjendjen që askush nuk e priste

PUBLIKOHET FOTO E PARË E LOREDANËS PAS ARRESTIMIT/ Loredana Zefi shfaqet në gjendjen që askush nuk e priste

Këngëtarja Loredana Zefi ka qenë kryefjala e mediave shqiptare dhe të huaja ditën e sotme pasakuzave për vje.dhje ndaj një çifti zviceran.

Një familjar i Loredanës ka publikuar sot pas lirimit të këngëtares një foto ku ajo shfaqet e qeshur.

Loredana dhe Mozzik nuk kanë folur ende për mediat lidhur me rastin.

Çifti kanë bllokuar edhe komentet në Instagram për t’ju shmangur pyetjeve të fansave.