Fustani i kuq që çmendi shqiptarët, zbulohet kujt ja kishte marrë Kejvina – AlpeGossip
Fustani i kuq që çmendi shqiptarët, zbulohet kujt ja kishte marrë Kejvina

Fustani i kuq që çmendi shqiptarët, zbulohet kujt ja kishte marrë Kejvina

Paraqitja e parë e Kejvinës në “Xing me Ermalin”, disa muaj më parë bëri bujë, pikërisht prej fustanit të kuq me dy të çara që ajo kishte veshur dhe që u komentua shumë për shkak të pyetjes: kishte veshur apo jo të brendshme.

Ndërsa sot Kejvina ishte veshur me një fustan rozë të fryrë dhe sapo nisi t’i bënte pyetjen Zaiminës, këngëtarja e komplimentoi duke e quajtur Barbie dhe duke u shprehur: Të paskan veshur me fustanin tim sot.

“Meqë ra fjala, ai fustani atëherë ditën e parë që erdhi Kejvina ishte i Zaiminës, kjo e ka fajin”, tha Ermal Mamaqi.