Edhe pse shtatzënë Xhensila Myrtezaj nuk di të ndalet! Vazhdon akoma të… (FOTO) – AlpeGossip
Edhe pse shtatzënë Xhensila Myrtezaj nuk di të ndalet! Vazhdon akoma të… (FOTO)

Edhe pse shtatzënë Xhensila Myrtezaj nuk di të ndalet! Vazhdon akoma të… (FOTO)

Ashtu siç e bënë publike pas shumë kohësh që publiku mezi po e priste atë moment, çifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

Pasi e kemi parë që Besi të publikojë Insastory me ushqime nga llojet më të ndryshme pasi Xhensila ka nepsin e shtatzënisë, këngëtarja na ka treguar se i ka marrë të gjitha masat.

Edhe pse është në periudhën e shtatzënisë ku mjekët këshillojnë që femrat duhet të mbajnë një regjim shumë të kujdesshëm Xhensila nuk dorëzohet.

Këngëtarja mesa duket po kujdeset për format trupore, në mënyrë që të mos shtojë peshë gjatë këtyre muajve.

Së fundmi ajo ka hedhur një video në Instastory ku shihet teksa po stërvitet në palestër.

Bravo Xhensila! Vullneti jot është për tu marrë shembull nga shumë gra shtatzëna.