PA PIKË TURPI/ Rita Ora kapet duke flirtuar me kamarierët në “Met Gala” (FOTO) – AlpeGossip
PA PIKË TURPI/ Rita Ora kapet duke flirtuar me kamarierët në “Met Gala” (FOTO)

PA PIKË TURPI/ Rita Ora kapet duke flirtuar me kamarierët në “Met Gala” (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptar Rita Ora shkëlqeu me paraqitjen e saj dy ditë më parë në eventin e rëndësishëm Met Gala. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve teksa u shfaq me një fustan ngjyrë gold e shoqëruar nga modelja Kate Moss dhe këngëtarja Lizzo.

Mirëpo, teksa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin ‘The tonight show’ me Jimmy Fallon ka zbuluar se në fakt ajo gjithë mbrëmjen e kaloi duke flirtuar me kamerierët pasi ishin shumë të paraqitshëm.

“E pashë Lizzo-n që kthente kokën prapa. Aty e kuptova që po flirtonte me kamarierët. Kështu u përfshiva edhe unë. Ishin dhe shumë të pashëm.”, ka përfunduar Rita teksa më vonë zbuloi se i harroi ata pasi u hutuan nga performanca e Cher.