Partnerja e Alban Dudushit publikoi foton më domethënëse në këtë 8 Mars! – AlpeGossip
Partnerja e Alban Dudushit publikoi foton më domethënëse në këtë 8 Mars!

Partnerja e Alban Dudushit publikoi foton më domethënëse në këtë 8 Mars!

Partnerja e moderatorit dhe gazetarit Alban Dudushi, Bieta Sulo ka bërë një nga postimet më të veçanta për ditën e 8-marsit.
Ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale duke i dhënë gji djalit të saj Kroi Art. Krahas kësaj foto ajo ka shkruar: “Ore, kerkoni sa te doni te drejta te barabarta ju djem e burra, ca privilegje na jane dhene neve ne kete jete,”-përfundon Bieta në rrjete sociale.