“SEKSI DHE TËRHEQSE”/ Luana uron të diel të bukur me këmbët e tonifikuara (FOTO) – AlpeGossip
“SEKSI DHE TËRHEQSE”/ Luana uron të diel të bukur me këmbët e tonifikuara (FOTO)

“SEKSI DHE TËRHEQSE”/ Luana uron të diel të bukur me këmbët e tonifikuara (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca shquhet për format dhe linjat e saj mjaft të kuruara.
Këtë herë bukuroshja ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, përmes një foto ku tregon këmbët e tonifikuara.

Përmes këtij imazhi ku Luana duket mjaft seksi por gjithashtu edhe e ëmbël, ajo i ka uruar ndjekësve të saj një të dielë të mbarë.