VIPE-T SHQIPTARE E KTHYEN NË “MUST HAVE”/ Shihni fustanet rrjetë të cilat bën “namin” këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
VIPE-T SHQIPTARE E KTHYEN NË “MUST HAVE”/ Shihni fustanet rrjetë të cilat bën “namin” këtë verë (FOTO)

VIPE-T SHQIPTARE E KTHYEN NË “MUST HAVE”/ Shihni fustanet rrjetë të cilat bën “namin” këtë verë (FOTO)

Sezonit veror po i vjen fundi dhe të gjithë i kemi parë aksesorët, fustanet të cilat u kthyen në trend për këtë vit.

Redaksia e AlpeNews.al  ka treguar  se cilat modele, ngjyra dhe  fustane  bën namin këtë sezon veror. Por sigurisht që ne nuk mund të na shpëtonte ky detaj.

Fustani rrjetë ishte modeli i cili u kthye virale në rrjetet sociale ,askush nuk e vuri re por të gjitha femrat u dashuruan pas tij.

Femrat e showbizit shqiptar nuk i rezistuan  dot, ato pozuan foto të nxehta ku nxirrnin në pah format “bombastike” dhe na mahnitën të gjithë.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga femrat më seksi të showbizit shqiptar të cilat nuk i shpëtuan manisë së fustanit rrjetë.

Aurela Hoxha

Roza Lati

Dua Lipa

Bebe Rexha

Rita Ora

Lori Hoxha

Përgatiti:AlpeNews.al