ERMAL FEJZULLAHU FESTON 30 VJETORIN/ Bashkëshortja e suprizon me balerina super SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
ERMAL FEJZULLAHU FESTON 30 VJETORIN/ Bashkëshortja e suprizon me balerina super SEKSI (FOTO)

ERMAL FEJZULLAHU FESTON 30 VJETORIN/ Bashkëshortja e suprizon me balerina super SEKSI (FOTO)

Ermal Fejzullahu edhe Ariana Fejzullahu janë një ndër çiftet më të pëlqyera të showbizit shqiptar.

Gjithmonë në media është folur për mardhënien  dhe raportet e shkëlqyera që kanë me njëri tjetri ku Ermali është kosideruar si një bashkëshort shembullor.

Bashkëshortja e këngëtarit ka tërhequr vëmendjen e gjithë portaleve edhe mediave për pamjen  saj të kuruar edhe dhuratat luksoze që merr nga Ermali.

Sot Ermal Fejzullahu ka festuar 30 vjetorin Ariana e ka suprizuar duke i dhurar në festë dy balerina të veshura me veshjen tradicionale të karnavaleve të Brazilit.