JAVA E NGJYRAVE/ Blogeret zgjodhën këto fustane dhe ne ngelëm pa frymë (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E NGJYRAVE/ Blogeret zgjodhën këto fustane dhe ne ngelëm pa frymë (FOTO)

JAVA E NGJYRAVE/ Blogeret zgjodhën këto fustane dhe ne ngelëm pa frymë (FOTO)

Mund ta kosiderojm  si java e ngjyrave pasi blogeret tona shkëlqyen me nuancat më cool të momentit.

Nga neon i Lorit që duket se nuk do dal kurrë nga  garderoba e bolgeres deri tek e kuqa e flakët që e shohim në çdo muaj të vitit.

Por që një veshje të jetë e plotësuar duhet të ketë edhe komebinimi me aksesorët, të cilat i japin një pamje më fashion stilit tonë.

Të thjeshta,sportive dhe elegante veshjet e kësaj jave ishin thjesht të adhurueshme.

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

Estela Ujka

AlpeNews.al