MIKE APO RIVALE?! Këto janë vajzat e famshme shqiptare që janë shoqe të ngushta (FOTO) – AlpeGossip
MIKE APO RIVALE?! Këto janë vajzat e famshme shqiptare që janë shoqe të ngushta (FOTO)

MIKE APO RIVALE?! Këto janë vajzat e famshme shqiptare që janë shoqe të ngushta (FOTO)

Të gjithë kemi dikë që e quajmë shok apo shoqe të ngushtë dhe duam t’ja tregojmë gjithë botës. Pavarësisht njeri me famë apo jo, jemi njerëz dhe kemi dikë që ndajmë çdo gjë. Pavarësisht se disa mund ti keni parë, disa vajza të showbizit nuk i dinim që ishin shoqe të ngushta. Shumë thonë që në showbiz nuk mund të krijosh shoqëri, por kanë gabuar. Këto të famshme shqiptare na kanë treguar që kanë ruajtur një miqësi disavjeçare dhe shumë të mirë.

AlpeNews.al ju tregon disa prej shoqërive të ngushta midis vajzave të ekranit.

1.Xhemi dhe Arbana

2.Aurela Gace dhe Eli Fara

3.Jonida Maliqi dhe Rovena Dilo

4.Elvana Gjata dhe Jonida Vokshi

 

5.Bleona dhe Angela Martini

6.Adrola Dushi dhe Kristina Baki

7.Aulona dhe Fatma

8.Ciljeta dhe Ingrit Gjoni

9.Iva Tico dhe Mira Kazhani

10.Soni Malaj dhe Elia Zaharia