Kanë lindur për të qenë BIONDE. Ja VIP-et shqiptare që ndryshyan me ngjyrën e flokëve (FOTO) – AlpeGossip
Kanë lindur për të qenë BIONDE. Ja VIP-et shqiptare që ndryshyan me ngjyrën e flokëve (FOTO)

Kanë lindur për të qenë BIONDE. Ja VIP-et shqiptare që ndryshyan me ngjyrën e flokëve (FOTO)

A mendoni dhe ju që këto vajat duket sikur kanë lindur për të qenë bjonde. Shumë nga femrat e showbiz-it kanë eksperimentuar me ngjyrën e flokëve të tyre. Disa i ndryshojnë shpesh, ndërsa disa qëndrojnë besnike tek ngjyra që mendojnë se iu shkon.

Edhe pse më parë i kemi parë me ngjyrën e tyre natyrale apo në nuancat e errëta, tashmë pothuaj se shumica kanë tendencë të zgjedhin nuancat bionde.

AlpeNews.al ju sjell në kujtesë vajzat e showbizit shqiptar që kanë ndryshuar 100% pas ndryshimit të ngjyrës së flokëve, aq sa nuk mund ti mendojmë dot me ngjyrën natyrale.

1.Aferdita Dreshaj

2.Arbana Osmani

3.Elvana Gjata

4.Luana Vjollca

5.Marina Vjollca

6.Roza Lati

7.Xhemi Shehu

8.Eneda Tarifa

9.Aurela Gace

10. Lori Hoxha