Nuk e kursejnë fare/ Luana Vjollcën e “kryqëzojnë” për PHOTOSHOP, shihni si e kapin MAT (FOTO) – AlpeGossip
Nuk e kursejnë fare/ Luana Vjollcën e “kryqëzojnë” për PHOTOSHOP, shihni si e kapin MAT (FOTO)

Nuk e kursejnë fare/ Luana Vjollcën e “kryqëzojnë” për PHOTOSHOP, shihni si e kapin MAT (FOTO)

Edhe Luana përdor “magjinë” e Photoshop për t’u dukur më bukur në fotot e saj?!

Mund të jetë shumë i vështirë për t’u përdorur, por Photoshop ka “infektuar” jo vetëm vipat shqiptarë, por edhe ata të huaj, kujtojmë së fundmi Kendall Jenner e cila “u masakrua” nga fansat në komente për modifikimet të fotos së saj.

Dhe tashmë, pjesë e këtyre sulmeve është bërë edhe Luana Vjollca. Është faqja “Vipat e Bllokut” e cila ka publikuar një foto të Luanës teksa zbret disa shkallë dhe e akuzojnë se ka përdorur Photoshop siç duket në këtë foto.