Shfaqet joshëse në publik, por ja detaji në FOTON e Zajminës që askush nuk e kapi – AlpeGossip
Shfaqet joshëse në publik, por ja detaji në FOTON e Zajminës që askush nuk e kapi

Shfaqet joshëse në publik, por ja detaji në FOTON e Zajminës që askush nuk e kapi

Këngëtarja shumë e njohur dhe e komentuar nga publiku, Zaimina Vasjari, para katër muajsh është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Khloe, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të publikut.

Së fundmi bukuroshja ka udhëtuar drejt Turqisë, nga ku ka ndarë me ndjekësit e saj një foto në Instagram. Zaimina shfaqet e veshur me një fustan të gjatë deri në fund të këmbëve, në ngjyrë rozë të lehtë.

Duket seksi dhe joshëse dhe ka marrë qinda komente, mirëpo me siguri ju ka shpëtuar detaji në foton e saj.

Zaimina ka pozuar në të njëjtin vend ku këngëtari Butrint Imeri ka realizuar klipin e tij ‘Xhanëm’, këngë e cila u kthye menjëherë në hit. Vendi gjendet në Kapadokia të Turqisë dhe preferohet shumë nga turistët.