“Çmendet” këngëtarja shqiptare! Zhvishet pa pikë turpi para gjithë fansave “live” në Instagram, heq reçipetat dhe… – AlpeGossip
“Çmendet” këngëtarja shqiptare! Zhvishet pa pikë turpi para gjithë fansave “live” në Instagram, heq reçipetat dhe…

“Çmendet” këngëtarja shqiptare! Zhvishet pa pikë turpi para gjithë fansave “live” në Instagram, heq reçipetat dhe…

Hajde Bebe hajde!

Ajo është një nga këngëtaret më “IN” të momentit dhe është shumë e pëlqyer nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi Bebe Rexha për asnjë gjë në botë se mohon origjinën e saj. Bebe po korr shumë sukses me hitet e fundit dhe këngët e saj çdo javë pushtojnë playlistat më të rëndësishme muzikore botërore.

Këngëtarja shqiptare gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me foto dhe video nga më të ndryshmet. Ndërkohë që mbrëmjen e kaluar ka dalë “LIVE” në Instagram, por na çuditi kur nuk e fiku telefonin teksa zhvishej. Ajo po ndërrohej, por thjesht doli pak më anash kamerës dhe u tregoi ndjekësve të saj, bluzën dhe reçipetat që hoqi.