TANI ËSHTË SUPER YLL/ Ja si dukej Nevina Shtylla në fillimet e karrierës (FOTO) – AlpeGossip
TANI ËSHTË SUPER YLL/ Ja si dukej Nevina Shtylla në fillimet e karrierës (FOTO)

TANI ËSHTË SUPER YLL/ Ja si dukej Nevina Shtylla në fillimet e karrierës (FOTO)

Nevina Shtylla është një ndër emrat më të njohur të televizionit shqiptar, e cila tashmë na shoqëron çdo të dielë në programin “E diell” në Top Channel.
Ajo konsiderohet si një ndër vajzat më të bukura të televizionit, por ju kujtohet si dukej Nevina në fillimet e karrierës së saj?

Vetë moderatorja publikoi në Instastory një foto të nëntë viteve më parë, kur u zgjodh “Miss Shqipëria 2010”.Siç e shohim në foton e publikuar, ajo duket një yll e cila megjithëse kanë kaluar 9 vite, ka ruajtur të njëjtën bukuri dhe freski në pamjen e saj.