U THA SE LORI DHE VISI JANË NDARË/ Zbulohet e vërteta e pushimeve në Amerikë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE LORI DHE VISI JANË NDARË/ Zbulohet e vërteta e pushimeve në Amerikë dhe… (FOTO)

U THA SE LORI DHE VISI JANË NDARË/ Zbulohet e vërteta e pushimeve në Amerikë dhe… (FOTO)

Prej dy ditësh Lori Hoxha dhe Vis bajraktari janë kthyer në qendër të mediave. U përfol se Lori i ka dhënë lidhjes disa vjeçare me të dashurin e saj Visin.

Dyshimet kanë nisur pasi të dy ata nuk e  ndjekin njerin -tjetrin në rrjetet sociale. Në Instagramit e Lorit  së fundmi fansat kanë komentuar duke treguar se e kanë parë Visin me një tjetër femër në party.

Mirëpo kjo nuk është hera e parë që çifti përflitet për një ndarje dhe pse ata të dy asnjëherë nuk i kanë konfirmuar lajmet. Gjithashtu ne nuk mund ta mohojmë se kohët e fundit  vip-at po zgjedhin “intimitet” nëpër rrjetet sociale duke qenë sa më shumë privat në profilin personal.

Burime të sigurta pranë AlpeNews kanë treguar se nuk ka ndarje midis çiftit madje ata të dy vetëm një jave më parë kanë shijuar disa ditë pushime në Amerikë.

Visi dhe Lori nuk kanë nguruar të publikojnë foto dhe video nëe llogaritë e tyre në “Snapchat”  nga San Francisco, edhe pse çifti u sigurua që foto ti bënin të  pozicione të ndryshme.

Nëse do do hidhni një sy në rrjetet sociale këto detaje do t’iu bindin më shumë se Visi dhe Lori janë bashkë. Visi vazhdon të ndjekë motrat e Lorit ,Sarën dhe Redian dhe ka akoma të  fotot e Lorit në llogarinë e tij.

Prandaj qetësohuni njerëz se gjitha kjo është vetëm një lojë e çiftit!

AlpeNews.al