BES KALLAKU I NXORRI FOTOT E 20 VITEVE MË PARË/ Sinan Hoxha "nxehet" dhe tallet keq: Këtu vërtetohet... - AlpeGossip
BES KALLAKU I NXORRI FOTOT E 20 VITEVE MË PARË/ Sinan Hoxha “nxehet” dhe tallet keq: Këtu vërtetohet…

BES KALLAKU I NXORRI FOTOT E 20 VITEVE MË PARË/ Sinan Hoxha “nxehet” dhe tallet keq: Këtu vërtetohet…

Ditën e djeshme, aktori i humorit Bes Kallaku i shkriu të gjithë së qeshuri kur në profilin e tij në Instagram publikoi foto të sfidës më të re; pozat e 10 viteve më parë.
Mirëpo, teksa të gjithë prisnin foto të Besit, ai publikoi dy foto të vjetra të Sinan Hoxhës, duke treguar ndryshimin e Sinanit ndër vite.

Pas veprimit të Besit, edhe Sinani ia ka kthyer me të njëjtën monedhë, duke publikuar në profilin e tij foto të aktorit në vitin 2008 dhe 2018.

“Këtu vërtetohet ekzistenca e Zotit”, shkruan Sinani me humor në postim.