Tani do të merrni leksione make up-i edhe nga një prej vajzave më seksi shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Tani do të merrni leksione make up-i edhe nga një prej vajzave më seksi shqiptare (FOTO)

Tani do të merrni leksione make up-i edhe nga një prej vajzave më seksi shqiptare (FOTO)

U shfaq fillimisht si velinë duke u cilësuar edhe si njëra ndër vajzat më seksi shqiptare.

Dhe jo më kot sepse postimet e shumta në Instagramin e saj e vërtetojnë më së miri këtë. Por Rashel Kolaneci nuk mjaftohet vetëm me të qënit e tillë dhe ka menduar ta provojë veten edhe në diçka tjetër. Ajo lajmëron me anë të një postimi në Instastorie se shumë shpejt do ta shohim edhe të publikojë make up-in e saj të përditshëm. Ndaj, vajza nëse keni ndonjë pyetje për t’i bërë, shkruajini Rashelit në inbox.