Alban Ramosaj “shet mend” me gjërat e Lori Hoxhës, shihni çfarë i thotë ajo (FOTO) - AlpeGossip
Alban Ramosaj “shet mend” me gjërat e Lori Hoxhës, shihni çfarë i thotë ajo (FOTO)

Alban Ramosaj “shet mend” me gjërat e Lori Hoxhës, shihni çfarë i thotë ajo (FOTO)

I mori leje?

Albani është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar, por krahas muzikës, ai ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me pamjen e jashtme dhe jo rrallë herë e bën këtë. Nëse shikojmë Instagram-in e tij, na duket pak a shumë si një profil i ndonjë modeli të suksesshëm e jo më kot vajzat “çmenden” pas tij.

E shohim të realizojë foto në vende shumë të bukura, por mëngjesin e sotëm ka pozuar në garazhin e Lori Hoxhës.

Jo vetëm që ka pozuar para makinave të saj, por ka bërë edhe pozicionin “alla Lori”, duke përdorur përshkrimin që Lori ka përdorur në të njejtën foto, në të njëjtin vend.

Ai ka shkruar se këtë foto nuk e keni parë në profilin e Lorit, me shaka sigurisht dhe trashëgimtarja e Top Channel i ka uruar mirëseardhjen në garazhin e saj.

Madje i thotë që sot është pak më bosh, por ska problem. Ndërsa Albani i thotë që nuk është me fat.