Linda Rei e ngacmon e zhveshur nga shtrati, Albërije Hadergjonaj i’a kthen kështu…(VIDEO) – AlpeGossip
Linda Rei e ngacmon e zhveshur nga shtrati, Albërije Hadergjonaj i’a kthen kështu…(VIDEO)

Linda Rei e ngacmon e zhveshur nga shtrati, Albërije Hadergjonaj i’a kthen kështu…(VIDEO)

Kënga e Albërie Hadergjonaj me titull “Leje Leje” mesa duket ka bërë shumë njerëz për vete.

Në mes tyre është edhe transgjinorja Linda Rei, e cila edhe këtë herë nuk ka ngurruar të bëjë episodin hot të rradhës.

Teksa është e shtrirë në shtrat dhe ashtu siç duket e zhveshur, Linda ka postuar një video në Instastory, teksa dëgjon “Leje Leje” të Albëries dhe i ka bërë tag këngëtares.

Si ka vepruar Albëria do pyesni ju?

Sipas gjasave, gjyshes seksi ky veprim i Lindës i ka pëlqyer dhe ajo ka shpërndarë gjithashtu videon e Lindës në Instastory e saj.

Ja vlen! Leje Leje me siguri që do të jetë një hit i verës…