“LANË NAM”/ Bashkëshorti “rreh” Aulona Mustën në palestër (VIDEO) – AlpeGossip
“LANË NAM”/ Bashkëshorti “rreh” Aulona Mustën në palestër (VIDEO)

“LANË NAM”/ Bashkëshorti “rreh” Aulona Mustën në palestër (VIDEO)

Të gjithë e njohim tashmë pasionin që moderatorja e njohur e “Thumb” Aulona Musta ka për palestrën.

Shpeshherë përmes rrjeteve socila shohim se atë e shoqëron edhe bashkëshorti  e kështu ushtrohen së bashku.

Ditën e sotme ata janë argëtuar si fëmijë të vegjël ndërkohë që kishin mbyllur stërvitjen dhe videon ku shihen duke “gjuajtur” njëri tjetrin me shaka Aulona e ka publikuar në Instagram.

“Na falni për mbylljen, jemi mirë” shkruan ajo krahas video duke e shoqëruar me një “emoji” të qeshur.