Gjesti ROMANTIK i Kelvi Kadilli/ Fotografohet i ulur në gjunjë, duke i lidhur këpucët Arjola Shehut (FOTO) – AlpeGossip
Gjesti ROMANTIK i Kelvi Kadilli/ Fotografohet i ulur në gjunjë, duke i lidhur këpucët Arjola Shehut (FOTO)

Gjesti ROMANTIK i Kelvi Kadilli/ Fotografohet i ulur në gjunjë, duke i lidhur këpucët Arjola Shehut (FOTO)

Ai njihet si gazetar që interviston dhe intervistohet. Është rasti tipik ku gazetari është edhe vetë një personazh. E kemi fjalën për Kelvi Kadillin që drejton programin “Pop Culture” në Top Channel. Ai spikat për intervistat pikante dhe thumbuese, si dhe për pyetjet që vënë në siklet Vip-at.

Por paparazzi ynë këtë herë ka vënë në siklet vetë atë me këto foto të shkrepura pak ditë më parë. Në foto shihet Kelvi, i cili është takuar me prezantuesen e programit “Kush vjen për drekë” në Tv Klan, Arjola Shehu. Pasi janë përqafuar dhe kanë biseduar në këmbë, Arjola i ka treguar këpucët ku mesa duket njëra i ishte zgjidhur. Sa e ka parë, Klevi si xhentelman, është ulur në gjunjë dhe ia ka lidhur. Çfarë djali!