MOS E HUMBISNI!/ TAYNA paska kopjuar NOIZY-in për këtë detaj në këngën e saj të re ”Fake”… – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI!/ TAYNA paska kopjuar NOIZY-in për këtë detaj në këngën e saj të re ”Fake”…

MOS E HUMBISNI!/ TAYNA paska kopjuar NOIZY-in për këtë detaj në këngën e saj të re ”Fake”…

Tayna është një nga reperet më IN të momentit dhe që në debutimin e saj në tregun muzikor shqiptar, ia bëri BOOM. Ajo u bë e njohur në këngën “Columbiana” me Don Phenom, e për të vijuar suksesin e saj me “Shqipe”. Por ajo nuk u ndal me kaq dhe para një jave publikoi këngën e saj më të fundit nën titullin “FAKE” e cila në vetëm një javë numëron mbi 3 milion klikime, që tregon edhe një herë se Tayna është artistja më në zë e momentit.

Mirëpo siç duket te kënga e saj e re, ajo ka kopjuar pak a shumë një pjesë të teksit të Noizyt në këngën “Big Body Benzo” ku thotë: “Nuk ma bleu as mami as babi, i bleva vet”.

Ndërkohë që te kënga “Fake”, Tayna thotë: “Osht shum let mu shit gangster , Kur ty krejt ti ka ba babi, Femen krejt i mrriva vet”.