DRAMË FAMILJARE/ Meghan Markle nuk i beson babait dhe nuk do pajtohet me të… – AlpeGossip
DRAMË FAMILJARE/ Meghan Markle nuk i beson babait dhe nuk do pajtohet me të…

DRAMË FAMILJARE/ Meghan Markle nuk i beson babait dhe nuk do pajtohet me të…

Drama familjare e Meghan Markle është dokumentuar mirë, veçanërisht pasi ish ylli i Suits u martua me Princin Harry në maj 2018.

Dhe raportohet se është jashtëzakonisht e vështirë që Meghan do të pajtohet me babain e saj, Thomas Markle.

Pas skandalit gjatë dasmës mbretërore ku Thomas i shiste paparacëve fotografi të vajzës së të fituar para, ai ska bërë asgjë për ti hyrë në zemër familjes mbretërore.

Dhe Meghan tani po e mban distancë nga babai i saj.

“Disa nga ato që ai ka thënë kanë qenë emocionalisht abuzive, duke bërë çdo pajtim të mundshëm edhe më të vështirë,”-mësohet të ketë thënë një burim.

Për t’i bërë gjërat më keq, korrespondenti mbretëror Arbiter pohon se disa nga detajet që Thomas ka qenë duke u shpërndarë në intervistat nuk janë të vërteta.