Marina Vjollca do t’ju lë gojë hapur, VIDEO e saj me bikini djeg rrjetin: Kur po vjen… – AlpeGossip
Marina Vjollca do t’ju lë gojë hapur, VIDEO e saj me bikini djeg rrjetin: Kur po vjen…

Marina Vjollca do t’ju lë gojë hapur, VIDEO e saj me bikini djeg rrjetin: Kur po vjen…

Marina Vjollca, moderatorja e cila gjatë gjithë karrierës së saj ka qenë në qendër të vëmendjes si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private, në shtator të vitit të kaluar u kurorëzua në martesë me reperin Getoar Selimi.

Menjëherë pas dasmës, çifti shkoi për muaj mjalti në Xhamajkë, nga ku postonin rrallëherë foto.

Sot Marina ka kujtuar ato ditë të kaluara në parajsën xhamajkane duke postuar një video ku shfaqet dikush e me siguri është Getoari ose Luana, që e xhiron teksa shëtit.

Në fund të videos në një moment shumë të shkurtër shihet Marina me bikini dhe shumë seksi.

“Kur po vjen vera”, shkruan moderatorja krahas videos që i ka lënë fansat e saj me gojë hapur.

🇯🇲 Kur po vjen vera?😭 #tb #jamaica

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on