Rikthehet Françeska me pozat provokuese, me gjoksin jashtë dhe fundin e çarë… (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet Françeska me pozat provokuese, me gjoksin jashtë dhe fundin e çarë… (FOTO)

Rikthehet Françeska me pozat provokuese, me gjoksin jashtë dhe fundin e çarë… (FOTO)

Modeleja Françeska Jaçe tërheq vëmendjen e publikut sa herë ajo publikon një fotografi në rrjetet sociale, sidomos ato nga pushimet. E të fundit janë nga Punta Cana, ku Jaçe postoi disa foto mjaft provokuese, ku tregonte të pasmet bombastike.

 

Ndërsa tani ajo është rikthyer sërish me foto sensuale, por këtë herë e veshur me një fund të çarë deri te zona intime dhe bluzën rrjetë që i tregon gjoksin.

“Të gjithë sytë tek…”, është përshkrimi që Françeska i ka lënë njërës prej fotove dhe kaq është dashur për të pasur reagime të shumta.

Gjithashtu ajo ka postuar edhe një foto ku shfaqet e veshur me një fustan blu, me një dekolte të hapur që e tregon mjaft seksi.

Sa i përket jetës private, kujtojmë që Françeska është shprehur në një intervistë pak kohë më parë se ka nisur një lidhje të re, por nuk zbuloi më shum