NDRYSHON SËRISH “LOOK”/ Por këtë herë Dhurata Dora na habiti me të vërtetë shumë! (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NDRYSHON SËRISH “LOOK”/ Por këtë herë Dhurata Dora na habiti me të vërtetë shumë! (FOTO+VIDEO)

NDRYSHON SËRISH “LOOK”/ Por këtë herë Dhurata Dora na habiti me të vërtetë shumë! (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja Dhurata Dora e ka nisur verën me ndryshime dhe ndryshe nga koleget e saj na surprizoi disa javë më parë kur na tregoi se ka zgjedhur që të presë flokët shkurt sipër supeve.

Mesa duket, këngëtarja ishte ‘mërzitur’ nga flokët e gjatë dhe me daljen nga karantina, që përkoi me nisjen e verës, vendosi të bëjë një ndryshim në look-un e saj.

Pamjen e re Dhurata na e tregoi me një video në Instastory dhe dukej shumë cool.

Mirëpo edhe ky look i është mërzitur shpejt autores së hitit “Ferrari” e cila ka vendosur ta ndryshojë atë në mes të verës, duke shfrytëzuar faktin se mbrëmë ka patur një koncert në Zvicër.

Ajo ka vendosur disa extensions 70 centimetër të gjatë, si edhe është bërë më bionde.

Si ju duket këngëtarja me look-un e ri?

Këtë verë ajo ka publikuar 2 projekte, një solo “Ferrari” dhe një bashkëpunim me Azetin “Fajet” dhe të dyja këngët kanë shkaktuar jo pak impakt te publiku, duke u kthyer në hite.