“MENDONIN SE KISHA VDEKUR”/ Aurela s’i ka hiç mirë punët me alkoolin dhe kjo histori na shokoi (VIDEO) – AlpeGossip
“MENDONIN SE KISHA VDEKUR”/ Aurela s’i ka hiç mirë punët me alkoolin dhe kjo histori na shokoi (VIDEO)

“MENDONIN SE KISHA VDEKUR”/ Aurela s’i ka hiç mirë punët me alkoolin dhe kjo histori na shokoi (VIDEO)

Showgirli- i njohur Aurela Hoxha ka treguar një episod vërtet të frikshëm që i ka ndodhur në ditëlindjen e vëllait të saj që ndodhet në Amerikë.

E ftuar në  emisionin “Thumb” të  Fatmës dhe Aulonës ajo tregoi se shkak për këtë u bë marrëdhënia e saj e keqe me alkoolin.

Aurela u shpreh se rastet kur ajo pi janë  shumë  të rralla por ajo ka rrëfyer një episod kur e kishte tepruar dhe ishte bërë  aq keq, saqë vëllezërit mendonin se kishte vdekur:

“Në  ditëlindjen e vëllait në  SHBA, shkova surprizë  dhe gjatë  festës një  grua që  punonte aty tha, t’i duhet të  pish ndonje gotë sepse ne jemi mbledhur për të  resepktuar vëllain tënd. Unë  piva dy gota dhe u bëra shumë  keq. U zgjova në  shtrat dhe të gjithë ishin tmerruar, vëllezërit menduan se kisha vdekur.

Por kur u zgjova i thash që  të  qetësohen sepse e kam vetëm nga alkoli”, përfundoi Aurela, e cila me sa duket duhet të mendohet mirë para se të pijë një gotë.