NGJYRA TË NDEZURA DHE LULE/ Blogeret zgjidhën këto veshje dhe ne mbetëm pa frymë (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA TË NDEZURA DHE LULE/ Blogeret zgjidhën këto veshje dhe ne  mbetëm pa frymë (FOTO)

NGJYRA TË NDEZURA DHE LULE/ Blogeret zgjidhën këto veshje dhe ne mbetëm pa frymë (FOTO)

Edhe për këtë ajvë ne kemi zgjedhur veshjet më të miar të blogerëve. Si gjithmonë edhe këtë herë ato na kanë befasuar me zgjedhjet e tyre.

Ndodhemi në sezonin e pranverës dhe vajzat ajnë duke shfrytëzuar në maksimun me trendet e sezonit. Nga fustanet me ngjra të forta deri tek xhaketat më “must”.

Mirëpo ne nuk do heqim dot dorë nga disa trendet të 2018 siç janë: printet me lule, ngjyra neon, apo trendet oversize.

Shihni si u veshën blogeret këtë javë dhe atëherë do na jepni të drejtë që lam kokën pas tyer.

Estela Ujka

Anxhela Kotorri

Jonida Mailiqi

Armina Mevlani

Lori Hoxha

AlpeNews.al