Lodhet nga meshkujt, Rihanna i jep fund lidhjes me miliarderin (FOTO) – AlpeGossip
Lodhet nga meshkujt, Rihanna i jep fund lidhjes me miliarderin (FOTO)

Lodhet nga meshkujt, Rihanna i jep fund lidhjes me miliarderin (FOTO)

Rihanna raportohet se i ka dhënë fund marrëdhënies me të dashurin miliarder.

Arsyeja, sipas medive të huaja, është se këngëtarja është e lodhur nga meshkujt. Por nëse është kjo arsyeja e ndarjes mbetet për tu parë.

MediaTakeOut NeWs shkruan se Rihanna dhe Hasaan Jameel qëndruan së bashku për një kohë të gjatë por sipërmarrësja e Fenty Beauty ishte ajo që i dha fund lidhjes.

“Ishte një marrëdhënie e mirë por që tani mbaroi. Sigurisht që Rihanna e theu zemrën e tij. Kjo është ajo që Rihanna bën: Thyen zemrat e meshkujve. Këngëtarja u lodh nga ai. Ajo është e lodhet ndonjëherë nga burrat,”-citohet në media.

Por nga Chris Brown ka vendosur që të mos e humbë këtë rast. Menjëherë pas lajmeve për ndarjen e divës së muzikës, Chris e ka ndjekur në Instagram.