DO T’JU RRËNQETH/ Ish e dashura e Feros, përlot me dedikimin ndaj babait të saj (FOTO ) – AlpeGossip
DO T’JU RRËNQETH/ Ish e dashura e Feros, përlot me dedikimin ndaj babait të saj (FOTO )

DO T’JU RRËNQETH/ Ish e dashura e Feros, përlot me dedikimin ndaj babait të saj (FOTO )

Këngëtarja me origjinë shqiptare Baby G ka uruar me fjalë të ndjera babin e saj për ditëlindje.

Ajo ka postuar një instastory në llogarinë Instagram një fotografi ku shihet bashkë me babain e saj, të dy veshur me një duks të njëjtë, ku ka shkruar:

“Ai është shpirti im, babai im, mbreti im, vëllai im, jeta ime. Personi që gjithmonë vendoset në vendin e parë tek unë dhe që e dua më së shumti, gjysma ime. Arsyeja e çdo gëzimi dhe suksesi tim”.