Një herë pa mbathje një herë pa reçipeta, Kejvina di si ta tërbojë “Xing” me Ermalin këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
Një herë pa mbathje një herë pa reçipeta, Kejvina di si ta tërbojë “Xing” me Ermalin këtë javë (FOTO)

Një herë pa mbathje një herë pa reçipeta, Kejvina di si ta tërbojë “Xing” me Ermalin këtë javë (FOTO)

Tashmë ajo është bërë kryefjala e çdo portali dhe po çmend rrjetin me fotot dhe videot e saj provokuese. Që prej daljes së bujshme për herë të parë në ekran, velina Kejvina Kthella s’di t’i ndalë provokimet.

Së fundmi ajo u shfaq në sfidën e kërcimit me Genta Ismajlin në ‘Xing me Ermalin’, ku i vuri flakën skenës dhe e ndezi publikun. Para pak minutash, Kejvina ka publikuar një tjetër video provokuese në ‘Instastoryn’ e saj.

Kejvina😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Ajo shfaqet e ulur në karrige, ndërkohë që bën disa lëvizje sensuale teksa dëgjon muzikën në sfond. Ajo që bie në sy menjëherë në video është gjoksi natyral dhe pa reçipeta fare i Kejvinës, i ekspozuar në fustanin portokalli me dekolte plotësisht të hapur.