Çfarë ndodhi? Miley Cyrus lë fansat në “errësirë” – AlpeGossip
Çfarë ndodhi? Miley Cyrus lë fansat në “errësirë”

Çfarë ndodhi? Miley Cyrus lë fansat në “errësirë”

Miley Cyrus ka lënë 76.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram në ‘errësirë’.

Të premten këngëtarja dhe aktorja e famshme ka fshirë të gjitha fotot e saj nga rrejti social si edhe hoqi fotografinë e profilit.

Miley nuk ka dhënë asnjë shpegim për vendimin e marrë por fansat besojnë se spastrimi i Instagram është një mënyre e kënëgatres për të hyrë në një epokë të re.

“Në pritje të epokës së re, le të na ndërpresë të gjitha profilet e mediave tona sociale për ta bërë efektin më të fortë,”- tha një fans.

Fansat mendojë se diçka e madhe po vjen nga këngëtarja, por le të presim se për çfarë bëhet fjalë.