Kejvina poston foto, por komenti i Ermal Mamaqit do ju shkrij së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina poston foto, por komenti i Ermal Mamaqit do ju shkrij së qeshuri (FOTO)

Kejvina poston foto, por komenti i Ermal Mamaqit do ju shkrij së qeshuri (FOTO)

Qëkurse u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella çmendi publikun e mediat që shkruanin vazhdimisht për të dhe sjelljen e saj provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagramin e saj një foto ku duket e veshur sportive.

Por duket se Ermali e ka “fëlliqur”, “Ja ke marrë Oriolës ktë veshjen?”.

Por nuk ka vonuar shumë dhe Kejvina ia ka kthyer me ironi “Kemi lidhur kontrat me adidasin”. ia kthen velina me një emoji duke qeshur.