“GATI PËR VERËN 2019″/ Xhemi Shehu shfaqet në super formë në palestër (FOTO) – AlpeGossip
“GATI PËR VERËN 2019″/ Xhemi Shehu shfaqet në super formë në palestër (FOTO)

“GATI PËR VERËN 2019″/ Xhemi Shehu shfaqet në super formë në palestër (FOTO)

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më simpatike dhe më të pëlqyera për publikun shqiptar. Kujtojmë se karriera e saj ka nisur shumë herët pranë ekranit të ‘Top Channel’.

Ajo publikon herë pas here në ‘Instagram’, foto nga përditshmëria e saj pranë miqve dhe rrallë herë bën publike pamje nga familja e saj.

Së fundmi Xhemi ka publikuar disa foto gjatë kohës së saj në palestër, mbi të cilën ka shkruar: “Gati për Dhërmi”.

Siç duket moderatorja i ka nisur përgatitjet më herët për verën e 2019. Megjithëse ajo gjithmonë është shfaqur shumë në formë edhe këtë herë duket se Xhemi nuk do të na zhgënjejë me pamjen e saj.