DO NGELNI PA FJALË/ Brenda garderobës gjigante të Afërdita Dreshajt (FOTO) – AlpeGossip
DO NGELNI PA FJALË/ Brenda garderobës gjigante të Afërdita Dreshajt (FOTO)

DO NGELNI PA FJALË/ Brenda garderobës gjigante të Afërdita Dreshajt (FOTO)

Në mars të këtij viti, modelja e njohur Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl, blenë një shtëpi të re në Michigan të SHBA-ve, ku Afërdita ka një pjesë të familjes së saj.

Menjëherë pas lajmit të blerjes së shtëpisë, u publikuan fotot nga ambienti luksoz ku çifti ka nisur të jetojë, ndërsa vetë Afërdita ka ndarë së fundmi pamje nga garderoba e saj gjigante.

Ajo ka fotografuar një dhomë të madhe plot dritë, në anët e së cilës ndodheshin dollape gjigantë plot me rroba e këpucë të renditura me rregull, siç mund ta shihni në foton e mëposhtme.