Dua dje antibiotik, e sot hamburger përplot yndyrë (Foto) – AlpeGossip
Dua dje antibiotik, e sot hamburger përplot yndyrë (Foto)

Dua dje antibiotik, e sot hamburger përplot yndyrë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa ka ditë që po ankohet për shkak të shëndetit të dobët.

Por pas ankesave për supat e antibiotikët, Dua ka ndërruar ushqimin e saj.

Apo të paktën kështu është parë në imazhin e publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ku shohim teksa po shijon një hamburger përplot me yndyrë dhe shihej shumë e kënaqur.

Përndryshe, Dua për shkak të shëndetit pati anuluar disa koncerte.