HORROR/ Kejvina i hipën sipër humoristit të njohur..(VIDEO) – AlpeGossip
HORROR/ Kejvina i hipën sipër humoristit të njohur..(VIDEO)

HORROR/ Kejvina i hipën sipër humoristit të njohur..(VIDEO)

Në ekran duket si një vajzë delikate dhe e kujdesshme, por Kejvina Kthellën mesa duket nuk e keni njohur ende aq sa duhet.Në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, bukuroshja e “Xing me Ermalin” ka treguar një anë tjetër të sajën.

Në videon në fjalë, ajo shihet teksa i hiër përsipër aktorit të famshëm të humorit Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja i Beratit.

“A të thashë?! Merre zarfin! Hape dhe lexoje se ka një mesazh për ty!”-i thotë ajo Cekes, ndërkohë që e mban atë të shtrirë përdhe.

Videoja është shkëputur nga një prej skeçeve të përjavshme të emisionit të famshëm të humorit dhe për çfarë bëhet fjalë në të vërtetë, do ta mësoni këtë të shtunë gjatë transmetimit të “Xing me Ermalin”.

Të shtunën super gallatë me Ceken, Zajminën dhe Kejvinën😍😍😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on